Maty ochronne podłogowe

Maty ochronne do podłóg twardych pod krzesła i fotele obrotowe. Maty znajdują zastosowanie w pomieszczeniach, gdzie kółka od foteli biurowych i obcasy robią brzydkie ślady na podłodze.

Donice i regały na rośliny U_Floe | bejot

Dodatki w postaci donic oraz regałów na rośliny pozwalają na doskonałe uzupełnienie przestrzeni, tworząc ciepłą atmosferę oraz komfortowe i ergonomiczne miejsce pracy lub odpoczynku. Inspiracją do powstania U_Floe były kry lodowe, które w zupełnie przypadkowy sposób tworzą ciekawe, harmonizujące ze sobą układy. Pojedyncze elementy kolekcji połączone w wybrany układ, zapewniają każdemu użytkownikowi odrobinę intymności, spełniając jednocześnie wiele funkcji.

Poduszki | bejot

Przytulne dodatki w stylu zero-waste
Poduszki wykonane z takich samych tkanin, co tapicerka mebli biurowych, to idealne uzupełnienie każdej kolekcji. Zamienią surowe przestrzenie w przytulne wnętrza. Wypełnione są resztkami pianek tapicerskich, co czyni je produktem wpisującym się w ideę zero-waste. Dostępne są w dwóch wariantach: gładkie oraz dekoracyjne z guzikiem w kolorze tapicerki.

Social Swing | bejot

Nieformalne miejsce spotkań
Social Swing kreuje nieformalne, pobudzające kreatywność miejsce spotkań, jednocześnie przenosząc klimat parku do biura. To właśnie w tym miejscu w atmosferze swobodnej dyskusji powstawać mogą najbardziej inspirujące idee i zaskakujące pomysły.

Poznaj moc bujania
Lekkie bujanie doskonale wpływa na wyciszanie emocji, pobudza koncentrację i sprzyja efektywności. Social Swing można konfigurować w dowolny sposób wykorzystując ławki dwuosobowe lub fotele podwieszane. Sprawdź sam jak Social Swing zmieni pracę Twojego zespołu.

Tablice ogłoszeniowe

Funkcjonalne, jedno i dwudrzwiowe zamykane tablice ogłoszeniowe. Dostępnych jest wiele modeli w różnej stylistyce i kolorystyce.

Witryny ze szkła

Idealne do prezentacji trofeów, pucharów, pomocy naukowych itp. Dostępne są różne modele: witryna wisząca i stojącą.