Krzesła kawiarniane LANTANA | Nowy Styl

Krzesła kawiarniane LANTANA posiadają kubełek wykonany z bukowej, profilowanej sklejki oraz finezyjny frezowany wzór na oparciu. Dostępne także w wersji z tapicerowanym siedziskiem. Metalowa, stabilna rama krzeseł jest dostępna w wersji chromowanej lub malowanej proszkowo. Dodatkowo krzesła można składować w stosie maksimum po 4 sztuki. Krzesła posiadają także uchwyt w górnej części opracia ułatwiający przenoszenie krzesła. Do aranżacji polecamy stół LENA.

Krzesła kawiarniane FONDO | Nowy Styl

Krzesła kawiarniane FONDO to nowoczesna linia, ciekawy kształt i perfekcyjne wykończenia. Plastikowe siedzisko jest wykonane z polipropylenu, a rama z najwyższej jakości chromu C+, który zapewnia idealne pokrycie bez najmniejszych skaz czy niedoskonałości.
O wyjątkowości krzesła stanowi przede wszystkim kolor słoneczny, soczysty i skrzący. Obok neutralnej bieli i czerni FONDO proponuje intensywną czerwień, głęboki fiolet, promienny pomarańcz lub limonkową zieleń. Prosty kubełek z tworzywa sztucznego sprawdzi się w nowoczesnych kawiarnianych wnętrzach.
Do aranżacji polecamy linię stołow Lara, która doskonale sprawdza się w przestrzeniach kawiarnianych i socjalnych. Klasyczny design i precyzja wykonania nada każdemu z pomieszczeń przyjemnego klimatu.

Krzesło SAMBA | Nowy Styl

Krzesło SAMBA potrafi zawrócić w głowie. Jest elegancka i tajemnicza. Posiada wygodne siedzisko i stałe podłokietniki z nakładką tapicerowaną. Ma możliwość zamontowania tabletu dla prawo lub leworęcznych. Krzesła można łączyć w rzędy.

Krzesło SALSA | Nowy Styl

Krzesła SALSA łączą w sobie elegancję i komfort, dopasowując się do nowoczesnych, funkcjonalnych pomieszczeń. Linię Salsa cechują miękkie, klasyczne siedziska pozwalające na odpręnie, a połączenie drewna i metalu tworzy razem spójną całość, zapewniając poczucie stabilności.

Aneksy kuchenne | Antrax

Aneksy kuchenne do kuchni biurowych, pomieszczeń socjalnych czy pracowniczych dostępne są w postaci:

  • gotowych propozycji poszczególnych brył (aneksy kuchenne dolne, górne, wiszące, narożne, zabudowa wysoka itp.), które w postaci przykładowych aranżacji i realizacji prezentujemy w galerii zdjęć
  • brył modyfikowanych pod wymiar i dostosowanych do indywidualnych potrzeb
Kolorystykę płyt aneksów kuchennych można dowolnie zmieniać korzystając z pełnej oferty płyt FMB Antrax. Nowością są płyty akrylowe stosowane do produkcji frontów mebli i wieńców górnych. Aneksy produkowane są z płyty meblowej o grubości 18 mm, w ofercie jest także szeroka gama uchwytów meblowych.