Gato | Wuteh

System modułowy GATO pozwala na budowanie dowolnych ścianek. Połączenie elementów z płyty melaminowanej oraz metalowych pozwala na skomponowanie dowolnego regału. Możliwość zbudowania segmentów dwustronnych lub przyściennych.

Opis katalogowy systemu: GT-

Sky | Wuteh

Ergonomia pracy zapewniona przez płynną regulację wysokości biurek SKY w zakresie od 63 do 129 cm poprzez naciśnięcie guzika. Stelaż metalowy, malowany farbą proszkową w kolorze srebrnym, białym lub czarnym. Wyposażony w system antykolizyjny. Blat wykonany z płyty 25 mm, wykończony obrzeżem 2 mm. Blat bez przelotek. Dwa silniki elektryczne. Nogi trzykolumnowe. Do biurek SKY proponujemy dwa wykończenia narożników blatów: standardowe 90° i zaokrąglone o promieniu R80.

Opis katalogowy systemu: SKY-

Balwoo | Wuteh

Kolekcja BALWOO to propozycja mebli biurowych na nogach z ciepłego drewna dębowego. Biurka występują w dwóch wersjach: z blatem stałym i przesuwnym, który umożliwia łatwy dostęp do kanału kablowego. W przestrzeniach mniej oficjalnych doskonale sprawdzą stoliki kawowe oraz stół wysoki – idealny do spotkań na stojąco. Mocnym punktem kolekcji BALWOO są stoły konferencyjne na drewnianych nogach oraz dębowe wykończenia w postaci uchwytów i nóżek. Uchwyty polecamy do wszystkich szaf, a nóżki drewniane do szaf z linii Profi i Profi Premium.

Opis katalogowy systemu: BDP- / BD- / SK- / ND-

Kubiki | Wuteh

Linia mebli modułowych KUBIKI do tworzenia dowolnych gotowych zestawów. Poszczególne elementy łączone są ze sobą poprzez złącza meblowe wewnętrzne. System pozwala na zbudowanie ciągów przybiurkowych, kwietników z siedziskami oraz modułów wolnostojących o dowolnych długościach.

Opis katalogowy systemu: KS-

Smile | Wuteh

System biurek Smile to bardzo efektowne rozwiązanie. Model stelaża biurek w kolorze czarnym z elementami chromowanymi. Blaty z płyty melaminowanej dwustronnie, o grubości 25 mm. Pod blatem znajduje się poziomy, a w nogach pionowy kanał kablowy.

Opis katalogowy systemu: SL-

Avo | Wuteh

System biurek AVO nawiązuje do dobrych wzorców mebli szkieletowych połowy XX wieku. Stabilne biurka są oparte na nogach w kształcie odwróconej litery V. Tak rozwiązana noga nadaje biurkom lekkości, a jednocześnie jest stabilną podstawą dla blatów o różnych kształtach.

Opis katalogowy systemu: AV-

Drive | MDD

System mebli pracowniczych DRIVE to ergonomiczny system na miarę współczesnego biura. Biurka Drive spełniają wymagania osób o różnych stylach i specyfice pracy. Manualna lub elektryczna regulacja wysokości blatu pozwala na dopasowanie stanowiska do indywidualnych wymagań, wprowadzając jednocześnie alternatywę dla wielogodzinnego wykonywania obowiązków w pozycji siedzącej. Panel sterowania z pamięcią pozwala na zdefiniowanie preferowanych ustawień i szybki powrót do nich. Dzięki tej funkcjonalności biurko regulowane Drive sprawdzi się zarówno w tradycyjnych biurach jako podstawa indywidualnych stanowisk typu sit-stand, jak i przy kreowaniu nowych sposobów zawodowego funkcjonowania, takich jak hot-desk czy coworking. Wybór spośród wersji pojedynczej i dwustanowiskowej to wygoda wyposażenia każdej przestrzeni.

biurko Ogi Galeria zdjęć

Ogi | MDD

System OGI to klasyczne rozwiązanie o współczesnym charakterze. Biurka Ogi to wiele możliwości, składających się na ergonomiczną całość. Uniwersalny blat i szeroka gama dostępnych stelaży pozwalają na tworzenie dowolnych układów: od podstawowych stanowisk pracy po rozbudowane systemy. Dzięki temu Ogi sprawdzi się w wielu przestrzeniach pracowniczych: klasyczne biurka jako indywidualne stanowiska pracy lub hot deski, a rozbudowane systemy w open space’ach i salach wieloosobowych. Wersja z możliwością regulowania wysokości blatu podnosi komfort użytkowania, zapewniając możliwość dopasowania ustawień do potrzeb konkretnej osoby. Uzupełnienie systemów o szafki, panele przybiurkowe czy organizery nadaje całości dodatkową funkcjonalność.

Alfatech | ANTRAX

System mebli biurowych Alfatech to wysokiej jakości wykonanie. Różnorodność rozwiązań pozwala na aranżację każdego biura i zaspokojenie potrzeb odbiorców, kładących nacisk na trwałość i funkcjonalność mebli oraz ergonomię pracy.

Qr | ANTRAX

System mebli biurowych QR to minimalistyczna forma, która sprawia, że meble QR można dopasować do każdej stylistyki i wykorzystać do umeblowania różnorodnych wnętrz. System zbudowany jest na konstrukcji płytowej, jest to trwałe, uniwersalne rozwiązanie, doskonale sprawdzające się w wielu, nie tylko biurowych wnętrzach.
Uzupełnieniem dla systemu Qr są regały biurowe FMB Antrax. System regałów jest zintegrowany materiałowo i stylistycznie z systemem Qr oraz dostępny w tej samej gamie kolorystycznej. Rozbudowuje system o regały wysokie, średnie i niskie, nadstawki oraz szafy aktowe i ubraniowe. Połączenie tych dwóch systemów pozwala na skomponowanie kompletnego stanowiska pracy, tworzenie połączonych stanowisk ale także na wyposażenie dla przykładu sal bibliotecznych lub czytelni.

Texar | ANTRAX

Meble pracownicze Texar doskonale sprawdzają tak samo na niewielkich jak i dużych powierzchniach biurowych. Konstrukcja mebli Texar pozwala na bardzo różnorodne zastosowanie. Biurka kątowe poza możliwością budowy pojedynczych, rozbudowanych stanowisk umożliwiają tworzenie stanowisk podwójnych lub czteroosobowych miejsc pracy. Do dzielenia takich stanowisk stosuje się przegrody Vt i półki Ht, doskonale do tego celu nadają się także przegrody biurowe z systemu Opentech. Biurka proste poza możliwością budowania podobnych stanowisk jak przy wykorzystaniu biurek kątowych umożliwiają łączenie ich w linii tworząc ciąg stanowisk dzielonych przegrodami, ustawianie je w kształt litery L, C lub U z wykorzystaniem dostawki Lt1 co pozwala na umeblowanie sal konferencyjnych.

Togar | ANTRAX

Konstrukcja mebli pracowniczych Togar pozwala na bardzo różnorodne zastosowanie. Meble Togar doskonale sprawdzają tak samo na niewielkich jak i dużych powierzchniach biurowych. Biurka kątowe poza możliwością budowy pojedynczych, rozbudowanych stanowisk umożliwiają tworzenie stanowisk podwójnych, lub czteroosobowych miejsc pracy. Do dzielenia takich stanowisk stosuje się przegrody Vt i półki Ht, doskonale do tego celu nadają się także przegrody biurowe z systemu Opentech. Biurka proste poza możliwością budowania podobnych stanowisk jak przy wykorzystaniu biurek kątowych umożliwiają łączenie ich w linii tworząc ciąg stanowisk dzielonych przegrodami, ustawianie je w kształt litery L, C lub U z wykorzystaniem dostawki Lt1 co pozwala na umeblowanie sal konferencyjnych.

Signat | ANTRAX

System mebli biurowych Signat stworzony został z myślą obudowaniu pojedynczych stanowisk pracy. Duża powierzchnia robocza, powiększona zastosowaniem kontenerów przybiurkowych pozwala na swobodną pracę oraz optymalne rozmieszczenie sprzętu biurowego. Nowoczesny design, zastosowane metalowe stelaże i osłony nadadzą każdemu wnętrzu indywidualny charakter.

White Graph | ANTRAX

System mebli biurowych WHITE GRAPH cechuje nowoczesna, minimalistyczna forma, która w połączeniu dwóch kolorów - białego i grafitowego, tworzy nowy, wyróżniający się na rynku mebli biurowych produkt. System daje możliwość komponowania różnych układów stanowisk pracy.

Xar | ANTRAX

Meble biurowe XAR to system wielofunkcyjny, pozwalający zrealizować każdą koncepcję na zagospodarowanie przestrzeni biura, gabinetu czy sali konferencyjnej. Systemy XAR charakteryzuje wysoka jakość wykonania oraz solidne materiały drewniane i stalowe. Występuje w kilku wariantach nóg stelaża, stelaże na bazie profilu zamkniętego, dwa rodzaje stalowych stelaży wycinanych laserowo i nogi toczone z drewna bukowego. Biurka XAR oferowane są w wielu wymiarach, jako stanowiska pojedyncze, podwójne i biurka nakładane wsparte na pomocnikach. Uzupełnieniem systemu są przegrody biurkowe, regały i kontenery biurowe. Dostępne kolekcje mebli biurowych XAR: XAR D / V / S / F / G.

Simplex | ANTRAX

Biurka SIMPLEX - konstrukcja nogi - płyta bez nawisu. System biurek pozwala na optymalne zagospodarowanie przestrzeni biurowej dzięki możliwości komponowania różnych układów stanowisk pracy. Biurka oferowane są w wielu wymiarach, jako stanowiska pojedyncze, podwójne i biurka nakładane wsparte na pomocnikach. Uzupełnieniem systemu są przegrody biurkowe, regały itp podobne wyposażenie.

System Profi / Profi Premium / Profi Max| Wuteh

Trzy systemy szaf do biura: PROFI PREMIUM, PROFI i PROFI MAX. Są to solidne i estetyczne szafy do biura, archiwum czy sali spotkań. Każdy z tych trzech systemów cechuje trwałość wykonania oraz możliwość dopasowania szaf do wyglądu swojego biura lub gabinetu. Wymiary zewnętrzne i wygląd brył PROFI oraz PROFI PREMIUM są identyczne (meble można zestawiać wymiennie). Meble linii PROFI MAX i PROFI to meble wysokiej jakości. Meble linii PROFI PREMIUM to meble najwyższej jakości. Gorąco polecamy!

Opis katalogowy systemu: zależy od modelu

Vega | Wuteh

Tardycyjna forma i ekonomiczność rozwiązań sprawia mebli pracowniczych Vega, że jest to system niezwykle funkcjonalny. W połączeniu z nowoczesnymi dekorami jest ponadczasowa. Linia biurek Vega wzbogacona o dodatkowe detale podkreśla indywidualny charakter zestawu. Dzięki licznym elementom uzupełniającym można racjonalnie zaprojektować każde pomieszczenie biurowe.

Opis katalogowy systemu: VG-

Focus | Wuteh

Sytem mebli Focus to połączenie klasycznych dekorów z innowacyjnym stelażem. Takie połączenie tworzy elegancką formę, która odnajduje swoje miejsce zarówno w stanowiskach pracowniczych, jak i w gabinetach.

Opis katalogowy systemu: FO-

Flex | Wuteh

Efektowny model stelaża, dający możliwość dostosowania wysokości blatu roboczego do indywidualnych potrzeb użytkownika, to wyjście naprzeciw najbardziej wysublimowanym oczekiwaniom Klienta. Szeroki wybór kształtów blatów i elementów dodatkowych sprawia niezwykle dużą swobodę kompozycyjną w aranżacji. W nodze i belce wspornikowej przepusty kablowe (poziome i pionowe) służące do przeprowadzania przewodów.

Opis katalogowy systemu: FL-

Komo | Wuteh

Meble pracownicze Komo to linia biurek proponowanych dla klienta dostrzegającego wartość w tradycyjnych i ekonomicznych rozwiązań. Szeroki wybór elementów zapewnia możliwość tworzenia funkcjonalnych i ergonomicznych układów ustawień.

Opis katalogowy systemu: KM-

Geos | Wuteh

Meble pracownicze Geos to linia biurek charakteryzujących się oryginalnym i "lekkim optycznie" stelażem biurek. Geos to dobre rozwiązanie dla osób ceniących nowoczesność. Szeroki wybór kształtów blatów daje niesamowicie dużą swobodę kompozycyjną w aranżacji.

Opis katalogowy systemu: GE-

Polo | Wuteh

Ergonomia i modułowość linii mebli pracowniczych Polo pozwala na racjonalne i wygodne zagospodarowanie przestrzeni biurowej. Polo to nowoczesny i wszechstronny system, który dzięki szerokiej gamie elementów umożliwia budowę zarówno pojedynczych, jak i rozbudowanych miejsc pracy. Regulowana wysokość nogi to funkcja systemu Polo, która pozwala na optymalne dopasowanie biurka do wygodnego i racjonalnego wyposażenia biura.

Opis katalogowy systemu: PO-

Nomo | Wuteh

Meble pracownicze Nomo to elegancka i zarazem prosta linia wzornicza pozwala na nowoczesną aranżację biura, predysponuje tę linię zarówno do aranżacji stanowisk pracowniczych, jak i gabinetów. Stylistycznie doskonale wpisuje się w aktualnie obowiązujące trendy.

Opis katalogowy systemu: NO-

Lockery | Wuteh

Lockery, czyli szafki skrytkowe zamykane na kluczyk. Oferta do otwartych przestrzeni biurowych. Idealne do przechowywania osobistych rzeczy, dokumentów. Szafki skrytkowe typu locker spełniają wymagania nowoczesnego biura, gdzie każdy pracownik potrzebuje osobistą przestrzeń do przechowywania. Zamykane na kluczyk, z możliwością zastosowania zamków szyfrowanych elektronicznie z systemem zarządzania (poprzez aplikację). Szafki mogą być z wrzutnią, która pozwala na przekazywanie korespondencji.

Szafki przybiurkowe, kontenery i akcesoria meblowe | Wuteh

Szafki dostawne do biurek umożliwiają powiększenie powierzchni potrzebnej do pracy, jednocześnie służą do przechowywania podręcznych rzeczy. Szafy przybiurkowe mają zazwyczaj wysokość blatu biurka. Dzięki temu powiększają przestrzeń roboczą blatu. I wprowadzają miłą dla oka harmonię w układzie krawędzi. Do elementów przybiurkowych zaliczamy: szafki przybiurkowe, przystawki, blendy, przegrody tapicerowane, przegrody z płyty oraz akcesoria. Kontenery są dopełnieniem, bez którego trudno się obejść. Tworzą ład i porządek w naszym miejscu pracy. Proponujemy kontenerki mobilne i stacjonarne do różnych linii mebli. Dodatkowo większość kontenerów może być wyposażona w cichy domyk.

Opis katalogowy: zależy od elementu

Stoły i stoliki | Wuteh

W ofercie duże stoły konferencyjne – jednobryłowe, a także średnie i małe stoliki do sal spotkań lub na kawę.

Opis katalogowy: zależy od elementu

Stoliki LOFT | Wuteh

Linia nowoczesnych minimalistycznych stolików LOFT. Stoliki LOFT to doskonałe uzupełnienie mebli do biur oraz recepcji. Nowoczesne i ciekawe stoliki można ustawiać w różnych konfiguracjach oraz zestawieniach kolorystycznych.

Opis katalogowy: zależy od elementu