Smile | WutehNOWOŚĆ

System biurek Smile to bardzo efektowne rozwiązanie. Model stelaża biurek w kolorze czarnym z elementami chromowanymi. Blaty z płyty melaminowanej dwustronnie, o grubości 25 mm. Pod blatem znajduje się poziomy, a w nogach pionowy kanał kablowy.

Opis katalogowy systemu: SL-

Avo | Wuteh

System biurek AVO nawiązuje do dobrych wzorców mebli szkieletowych połowy XX wieku. Stabilne biurka są oparte na nogach w kształcie odwróconej litery V. Tak rozwiązana noga nadaje biurkom lekkości, a jednocześnie jest stabilną podstawą dla blatów o różnych kształtach.

Opis katalogowy systemu: AV-

Drive | MDD

System mebli pracowniczych DRIVE to ergonomiczny system na miarę współczesnego biura. Biurka Drive spełniają wymagania osób o różnych stylach i specyfice pracy. Manualna lub elektryczna regulacja wysokości blatu pozwala na dopasowanie stanowiska do indywidualnych wymagań, wprowadzając jednocześnie alternatywę dla wielogodzinnego wykonywania obowiązków w pozycji siedzącej. Panel sterowania z pamięcią pozwala na zdefiniowanie preferowanych ustawień i szybki powrót do nich. Dzięki tej funkcjonalności biurko regulowane Drive sprawdzi się zarówno w tradycyjnych biurach jako podstawa indywidualnych stanowisk typu sit-stand, jak i przy kreowaniu nowych sposobów zawodowego funkcjonowania, takich jak hot-desk czy coworking. Wybór spośród wersji pojedynczej i dwustanowiskowej to wygoda wyposażenia każdej przestrzeni.

biurko Ogi Galeria zdjęć

Ogi | MDD

System OGI to klasyczne rozwiązanie o współczesnym charakterze. Biurka Ogi to wiele możliwości, składających się na ergonomiczną całość. Uniwersalny blat i szeroka gama dostępnych stelaży pozwalają na tworzenie dowolnych układów: od podstawowych stanowisk pracy po rozbudowane systemy. Dzięki temu Ogi sprawdzi się w wielu przestrzeniach pracowniczych: klasyczne biurka jako indywidualne stanowiska pracy lub hot deski, a rozbudowane systemy w open space’ach i salach wieloosobowych. Wersja z możliwością regulowania wysokości blatu podnosi komfort użytkowania, zapewniając możliwość dopasowania ustawień do potrzeb konkretnej osoby. Uzupełnienie systemów o szafki, panele przybiurkowe czy organizery nadaje całości dodatkową funkcjonalność.

Opis katalogowy systemu:

Yan | MDD

System mebli pracowniczych Yan to mnogość konfiguracji i elastyczność rozwiązań. Biurka Yan to dobry wybór do przestrzeni pracowniczych o różnym charakterze. Szeroka gama dostępnych stelaży i bogata kolorystyka pozwalają stworzyć dopasowane wizualnie i funkcjonalnie stanowisko pracy. W zależności od potrzeb na bazie systemu powstać może biurko pojedyncze, układ typu bench lub biurko wielostanowiskowe. Wybór wersji z regulowaną wysokością blatu zapewnia dodatkowy komfort i elastyczność pracy. Konstrukcja biurka umożliwia późniejszą rekonfigurację i rozbudowę całości. Przesuwny blat i elementy ułatwiające prowadzenie kabli pozwalają utrzymać ład w miejscu pracy, wspierając efektywność. W pełni ergonomiczne i kompleksowe rozwiązanie funkcjonalnie uzupełniają kontenery, szafki, przystawki oraz szeroka gama akcesoriów.

Ergonomic Master | MDD

System mebli pracowniczych Ergonomic Master to elastyczna propozycja. Biurko proste lub narożne, o standardowej wysokości lub to pozwalające na dopasowanie położenia blatu do wzrostu użytkownika. Manualna regulacja modelu sit-sit zapewnia prawidłową postawę podczas wykonywania codziennych obowiązków, której efektem jest komfort pracownika. Opcja z szafką managerską to sposób na dodatkową przestrzeń roboczą, a charakterystyczna noga w kształcie litery T pełni nie tylko funkcję stelaża, ale także pionowego prowadzenia kabli. Wszystko to sprawia, że system ten to gwarancja ergonomicznego stanowiska pracy i bezpośrednio z niego wynikającej produktywności.

Alfatech | ANTRAX

System mebli biurowych Alfatech to wysokiej jakości wykonanie. Różnorodność rozwiązań pozwala na aranżację każdego biura i zaspokojenie potrzeb odbiorców, kładących nacisk na trwałość i funkcjonalność mebli oraz ergonomię pracy.

Qr | ANTRAX

System mebli biurowych QR to minimalistyczna forma, która sprawia, że meble QR można dopasować do każdej stylistyki i wykorzystać do umeblowania różnorodnych wnętrz. System zbudowany jest na konstrukcji płytowej, jest to trwałe, uniwersalne rozwiązanie, doskonale sprawdzające się w wielu, nie tylko biurowych wnętrzach.
Uzupełnieniem dla systemu Qr są regały biurowe FMB Antrax. System regałów jest zintegrowany materiałowo i stylistycznie z systemem Qr oraz dostępny w tej samej gamie kolorystycznej. Rozbudowuje system o regały wysokie, średnie i niskie, nadstawki oraz szafy aktowe i ubraniowe. Połączenie tych dwóch systemów pozwala na skomponowanie kompletnego stanowiska pracy, tworzenie połączonych stanowisk ale także na wyposażenie dla przykładu sal bibliotecznych lub czytelni.

Texar | ANTRAX

Meble pracownicze Texar doskonale sprawdzają tak samo na niewielkich jak i dużych powierzchniach biurowych. Konstrukcja mebli Texar pozwala na bardzo różnorodne zastosowanie. Biurka kątowe poza możliwością budowy pojedynczych, rozbudowanych stanowisk umożliwiają tworzenie stanowisk podwójnych lub czteroosobowych miejsc pracy. Do dzielenia takich stanowisk stosuje się przegrody Vt i półki Ht, doskonale do tego celu nadają się także przegrody biurowe z systemu Opentech. Biurka proste poza możliwością budowania podobnych stanowisk jak przy wykorzystaniu biurek kątowych umożliwiają łączenie ich w linii tworząc ciąg stanowisk dzielonych przegrodami, ustawianie je w kształt litery L, C lub U z wykorzystaniem dostawki Lt1 co pozwala na umeblowanie sal konferencyjnych.

Togar | ANTRAX

Konstrukcja mebli pracowniczych Togar pozwala na bardzo różnorodne zastosowanie. Meble Togar doskonale sprawdzają tak samo na niewielkich jak i dużych powierzchniach biurowych. Biurka kątowe poza możliwością budowy pojedynczych, rozbudowanych stanowisk umożliwiają tworzenie stanowisk podwójnych, lub czteroosobowych miejsc pracy. Do dzielenia takich stanowisk stosuje się przegrody Vt i półki Ht, doskonale do tego celu nadają się także przegrody biurowe z systemu Opentech. Biurka proste poza możliwością budowania podobnych stanowisk jak przy wykorzystaniu biurek kątowych umożliwiają łączenie ich w linii tworząc ciąg stanowisk dzielonych przegrodami, ustawianie je w kształt litery L, C lub U z wykorzystaniem dostawki Lt1 co pozwala na umeblowanie sal konferencyjnych.

Signat | ANTRAX

System mebli biurowych Signat stworzony został z myślą obudowaniu pojedynczych stanowisk pracy. Duża powierzchnia robocza, powiększona zastosowaniem kontenerów przybiurkowych pozwala na swobodną pracę oraz optymalne rozmieszczenie sprzętu biurowego. Nowoczesny design, zastosowane metalowe stelaże i osłony nadadzą każdemu wnętrzu indywidualny charakter.

White Graph | ANTRAX

System mebli biurowych WHITE GRAPH cechuje nowoczesna, minimalistyczna forma, która w połączeniu dwóch kolorów - białego i grafitowego, tworzy nowy, wyróżniający się na rynku mebli biurowych produkt. System daje możliwość komponowania różnych układów stanowisk pracy.

Xar | ANTRAX

XAR D jest nowoczesną konstrukcją łączącą domowy styl skandynawski z efektownym i nietuzinkowym stanowiskiem managerskim. Połączenie solidnego stalowego profilu z toczonymi, stożkowymi nogami z naturalnego drewna bukowego tworzy stabilny i wyjątkowy produkt dla ludzi ceniących sobie niestandardowe rozwiązania. Dostępne są również szkielety biurek: XAR V / S / F / FB a także stelaże biurek zamknięte XAR G / GB.

System Profi / Profi Premium / Profi Max| Wuteh

Trzy systemy szaf do biura: PROFI PREMIUM, PROFI i PROFI MAX. Są to solidne i estetyczne szafy do biura, archiwum czy sali spotkań. Każdy z tych trzech systemów cechuje trwałość wykonania oraz możliwość dopasowania szaf do wyglądu swojego biura lub gabinetu. Wymiary zewnętrzne i wygląd brył PROFI oraz PROFI PREMIUM są identyczne (meble można zestawiać wymiennie). Meble linii PROFI MAX i PROFI to meble wysokiej jakości. Meble linii PROFI PREMIUM to meble najwyższej jakości. Gorąco polecamy!

Opis katalogowy systemu: zależy od modelu

Vega | Wuteh

Tardycyjna forma i ekonomiczność rozwiązań sprawia mebli pracowniczych Vega, że jest to system niezwykle funkcjonalny. W połączeniu z nowoczesnymi dekorami jest ponadczasowa. Linia biurek Vega wzbogacona o dodatkowe detale podkreśla indywidualny charakter zestawu. Dzięki licznym elementom uzupełniającym można racjonalnie zaprojektować każde pomieszczenie biurowe.

Opis katalogowy systemu: VG-

Focus | Wuteh

Sytem mebli Focus to połączenie klasycznych dekorów z innowacyjnym stelażem. Takie połączenie tworzy elegancką formę, która odnajduje swoje miejsce zarówno w stanowiskach pracowniczych, jak i w gabinetach.

Opis katalogowy systemu: FO-

Flex | Wuteh

Efektowny model stelaża, dający możliwość dostosowania wysokości blatu roboczego do indywidualnych potrzeb użytkownika, to wyjście naprzeciw najbardziej wysublimowanym oczekiwaniom Klienta. Szeroki wybór kształtów blatów i elementów dodatkowych sprawia niezwykle dużą swobodę kompozycyjną w aranżacji. W nodze i belce wspornikowej przepusty kablowe (poziome i pionowe) służące do przeprowadzania przewodów.

Opis katalogowy systemu: FL-

Komo | Wuteh

Meble pracownicze Komo to linia biurek proponowanych dla klienta dostrzegającego wartość w tradycyjnych i ekonomicznych rozwiązań. Szeroki wybór elementów zapewnia możliwość tworzenia funkcjonalnych i ergonomicznych układów ustawień.

Opis katalogowy systemu: KM-

Geos | Wuteh

Meble pracownicze Geos to linia biurek charakteryzujących się oryginalnym i "lekkim optycznie" stelażem biurek. Geos to dobre rozwiązanie dla osób ceniących nowoczesność. Szeroki wybór kształtów blatów daje niesamowicie dużą swobodę kompozycyjną w aranżacji.

Opis katalogowy systemu: GE-

Polo | Wuteh

Ergonomia i modułowość linii mebli pracowniczych Polo pozwala na racjonalne i wygodne zagospodarowanie przestrzeni biurowej. Polo to nowoczesny i wszechstronny system, który dzięki szerokiej gamie elementów umożliwia budowę zarówno pojedynczych, jak i rozbudowanych miejsc pracy. Regulowana wysokość nogi to funkcja systemu Polo, która pozwala na optymalne dopasowanie biurka do wygodnego i racjonalnego wyposażenia biura.

Opis katalogowy systemu: PO-

Nomo | Wuteh

Meble pracownicze Nomo to elegancka i zarazem prosta linia wzornicza pozwala na nowoczesną aranżację biura, predysponuje tę linię zarówno do aranżacji stanowisk pracowniczych, jak i gabinetów. Stylistycznie doskonale wpisuje się w aktualnie obowiązujące trendy.

Opis katalogowy systemu: NO-

Art | Svenbox

Maksymalna funkcjonalność i możliwość wyboru najwygodniejszego układu – biurko Art to rozwiązanie stawiające w centrum uwagi komfort użytkownika. Dwustanowiskowe układy biurek ze wspólnym stelażem zapewniają wygodę dużej powierzchni blatu. Biurka proste i kształtowe można rozbudowywać dodatkowymi elementami w zależności od potrzeb, co znacząco podnosi jakość codziennej pracy.

Opis katalogowy systemu:

Vik | Svenbox

Komfort i nowoczesny szlif – biurko VIK sprawdzi się szczególnie w nowoczesnych i minimalistycznych biurach. Współczesna forma biurek prostych i kształtowych podkreślona charakterystycznymi nogami w kształcie litery L przykuwa uwagę. Zastosowany design oraz uniwersalna kolorystyka pozwalają wykreować funkcjonalną i przestrzeń.

Opis katalogowy systemu:

Echo | Svenbox

Zestaw mebli gabinetowych ECHO o klasycznej formie,  gustownym dekorze orzecha nizinnego, pozwala na zaprojektowanie ekskluzywnego biura. Charakterystyczny element dystansu aluminiowego, pojawiający się w biurku, wzmacnia efekt świeżości i lekkości całego kompletu.

Opis katalogowy systemu:

Eko | Svenbox

Meble uwzględniające indywidualność wnętrza, funkcjonalność oraz dyskretny luksus połączony z perfekcyjnym wykonaniem. Meble pracownicze Eko to dobra jakość i solidna konstrukcja. Biurko EKO to rozwiązanie, które wykorzystać można w przestrzeniach o różnym charakterze. Uniwersalna kolorystyka oraz dostępna gama modeli: od biurek prostych po kształtowe sprostają wymaganiom pracy o różnym charakterze.

Opis katalogowy systemu:

Selko | Wuteh

Biurka SELKO z regulacją elektryczną. Optymalna ergonomia miejsca pracy. Płynne ustawienie wysokości pozwala na szybkie dostosowanie wysokości biurka do charakteru pracy. Elektryczne ustawienie wysokości w zakresie od 705 do 1205 mm poprzez naciśnięcie guzika. Stabilny stelaż metalowy, malowany farbą proszkową w kolorze srebrnym lub białym. Blat wykonany z wytrzymałej płyty dwustronnie melaminowanej, wykończony obrzeżem o grubości 3 mm. W blacie dwie przelotki metalowe pozwolą na poprowadzenie kabli.

Opis katalogowy systemu:

Lockery | Wuteh

Lockery, czyli szafki skrytkowe zamykane na kluczyk. Oferta do otwartych przestrzeni biurowych. Idealne do przechowywania osobistych rzeczy, dokumentów. Szafki skrytkowe typu locker spełniają wymagania nowoczesnego biura, gdzie każdy pracownik potrzebuje osobistą przestrzeń do przechowywania. Zamykane na kluczyk, z możliwością zastosowania zamków szyfrowanych elektronicznie z systemem zarządzania (poprzez aplikację). Szafki mogą być z wrzutnią, która pozwala na przekazywanie korespondencji.

Opis katalogowy systemu:

Szafki przybiurkowe, kontenery i akcesoria meblowe | Wuteh

Szafki dostawne do biurek umożliwiają powiększenie powierzchni potrzebnej do pracy, jednocześnie służą do przechowywania podręcznych rzeczy. Szafy przybiurkowe mają zazwyczaj wysokość blatu biurka. Dzięki temu powiększają przestrzeń roboczą blatu. I wprowadzają miłą dla oka harmonię w układzie krawędzi. Do elementów przybiurkowych zaliczamy: szafki przybiurkowe, przystawki, blendy, przegrody tapicerowane, przegrody z płyty oraz akcesoria. Kontenery są dopełnieniem, bez którego trudno się obejść. Tworzą ład i porządek w naszym miejscu pracy. Proponujemy kontenerki mobilne i stacjonarne do różnych linii mebli. Dodatkowo większość kontenerów może być wyposażona w cichy domyk.

Opis katalogowy: zależy od elementu

Stoły i stoliki | Wuteh

W ofercie duże stoły konferencyjne – jednobryłowe, a także średnie i małe stoliki do sal spotkań lub na kawę.

Opis katalogowy: zależy od elementu

Stoliki LOFT | Wuteh

Linia nowoczesnych minimalistycznych stolików LOFT. Stoliki LOFT to doskonałe uzupełnienie mebli do biur oraz recepcji. Nowoczesne i ciekawe stoliki można ustawiać w różnych konfiguracjach oraz zestawieniach kolorystycznych.

Opis katalogowy: zależy od elementu